شرکت لیزینگ کارآفرین ارائه کننده طیف وسیعی از خدمات و محصولات متنوع


شرکت لیزینگ کارآفرین در سال 1383 بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده با مؤسسه مالی بین‌المللی (IFC) و بانک وطنی کویت (NBK) با دریافت مجوز فعالیت از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به شماره 232617 تأسیس شد.
موضوع فعالیت شرکت، تأمین منابع مالی مشتریان جهت خرید کالاهای منقول و غیرمنقول در قالب قراردادهای اجاره به شرط تملیک و فروش اقساطی در چارچوب قانون عملیات بانکی، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های بانک مرکزی است. رسالت اصلی شرکت لیزینگ کارآفرین، مشارکت در سیاست‌های دولت و کمک به حفظ سرمایه‌های ملی از طریق جایگزینی ماشین‌آلات، کمک به ایجاد اشتغال، توسعه فروش محصولات تولیدی و افزایش توان خرید کالاهای سرمایه‌ای برای رفع نیاز اقشار متخصص در صنایع مختلف می‌باشد. این شرکت که 100 درصد سهام آن متعلق به بانک کارآفرین است در سال 1397 توانست با بهره‌گیری از دانش و نیروهای متخصص و رویکرد جدید مدیریتی، استاندارد‌های ISO 9001 و ISO 10002 را دریافت نماید. همچنین در سال 1398 با تمدید و دریافت مجوز فعالیت دوساله به شماره 201467 از بانک مرکزی، به‌عنوان اولین نهاد‌ مالی ایرانی موفق به اخذ استاندارد‌های ISO 31000 و ISO 10014 شد.

لیزینگ کارآفرین شعبه یا نمایندگی ندارد

شرکت لیزینگ کارآفرین اهداف خود را، ارتقا جایگاه در صنعت لیزینگ، افزایش بهره‌وری و میزان سرمایه، حداکثرسازی رضایت مشتری، سرعت بالای ارائه خدمات، توسعه حوزه جغرافیایی تحت پوشش، شفافیت، و تنوع خدمات قرار داده است.

اهداف سازمان

ایجاد و افزایش توان خرید کالاهای سرمایه ای

گسترش خدمات لیزینگ الکترونیکی

جذل منابع مالی ارزان قیمت

بهبود و آساز سازی فرایندها

تسهیل در دریافت خدمات

اعضای هیات مدیره

حمید خالقی مقدم - رئیس هیات مدیره

محمد جهانگیریان - نائب رئیس هیات مدیره

نادر حسن زاده - عضو هیات مدیره

سیدمصطفی نوری - عضو هیات مدیره

مسعود پاکدل آذر - مدیرعامل و عضو هیات مدیره

مشتریان ما چه می گویند؟

همکاران پزشک جهت تامین وسایل و تجهیزات پزشکی مورد نیاز خود می توانند از تسهیلات شرکت لیزینگ کارآفرین بهره مند شوند

دکتر راحله زرگریان

مدیرعامل شرکت پایازیست

اشخاص و شرکتهای متقاضی خرید با استفاده از قراردادهای اجاره به شرط تملیک شرکت لیزینگ کارآفرین می توانند با شرایط مناسبی خودرو سنگین مورد نظر خود را تامین کنند

مهندس علی سعیدی

رئیس هیات مدیره شرکت آرین شیمی