شرکت لیزینگ کارآفرین
دانش جهانی ، راه حل ایرانی
اخبار لیزینگ کارآفرین

آخرین اخبار، مقالات و بخشنامه ها

آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام (سال مالی منتهی به 1400/12/29 )

شماره ثبت 232617 و شناسه ملی 10102736184

بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم شرکت لیزینگ کارآفرین (ولکار) یا نمایندگان قانونی آنها دعوت می شود در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت که در ساعت 10صبح روز شنبه مورخ 04/04/1401 در محل سالن اجتماعات ساختمان اداری شماره2 بانک کارآفرین واقع در تهران خیابان ولی عصر روبروی پارک ملت خیابان کاج آبادی شماره 75 برگزار می گردد، نمایندگان سهامداران حقوقی با ارائه اصل معرفی نامه معتبر به همراه کارت ملی نماینده و سهامداران حقیقی یا نمایندگان قانونی ایشان با ارائه کارت ملی و حسب مورد مدارک مثبته سمت نمایندگی حضور به هم رسانند.

با عنایت به ابلاغیه شماره 166547/121 مورخ 04/10/1400 مدیریت نظارت برناشران سازمان بورس و اوراق بهادار، برگزاری مجامع منوط به رعایت نکات ذیل می باشد :

- همه شرکت کنندگان و دست اندرکاران باید دارای کارت واکسن باشند یا در قرنطینه بیماری نباشند.

رعایت فاصله و استفاده از ماسک در طول زمان برگزاری جلسه الزامی می باشد.

در راستای رعایت بهداشت و حفظ سلامت سهامداران محترم، امکان مشاهده آنلاین جلسه مجمع از طریق پیوند زیر امکان پذیر می باشد.

http://Roka-co.com/karafarinleasing

دستور جلسه :

 • 1- استماع گزارش هیئت مدیره ، حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت براي سال مالي منتهي به 29/12/1400
 • 2- بررسي و تصويب صورت های مالی سال مالی منتهی به 29/12/1400
 • 3- اتخاذ تصمیم در خصوص تقسیم سـود
 • 4- انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و علی البدل برای سال مالی منتهی به 29/12/1401 و تعیین حق الزحمه ایشان
 • 5- انتخاب روزنامه كثيرالانتشار جهت درج آگهي هاي شركت
 • 6- تعیین پاداش اعضای هیئت مدیره
 • 7- تعیین حق حضور اعضای غیرموظف هیئت مدیره و کمیته های تخصصی
 • 8- ساير مواردي كه در صلاحيت مجمع عمومي عادي باشد

هيئت مديره شركت لیزینگ کارآفرین (سهامی عام)

دانلود تصویر آگهی

اطلاعیه عرضه اولیه سهام شرکت لیزینگ کارآفرین (ولکار)

بانک کارآفرین در روز چهارشنبه مورخ 1400/03/19 اقدام به عرضه 15 درصد از سهام شرکت لیزینگ کارآفرین معادل 225 میلیون سهم به قیمت هر سهم 2.200 ریال نمود.

شرکت لیزینگ کارآفرین به عنوان پانصد و هشتادمین شرکت در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس و اوراق بهادار تهران در بخش "واسطه گری های مالی" و گروه "سایر واسطه گری های مالی" و طبقه "اجاره داری مالی" در فهرست نرخ های بازار دوم و در نماد " ولکار " عرضه شد.

صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی توازن کوروش نیز به عنوان بازارگردان سهم انتخاب گردید.

همچنین خریداران عرضه اولیه در نماد "ولکار" به تعداد تخصیص داده شده در روز عرضه اولیه، دارای اختیار فروش تبعی این سهم به قیمت 2.750 ریال در سرسید 1401/03/11 خواهند بود.

دانلود اطلاعیه عرضه

آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام (سال مالی منتهی به 1399/12/30 )

بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم شرکت لیزینگ کارآفرین (ولکار) یا نمایندگان قانونی آنها دعوت می شود در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت که در ساعت 10 صبح روز یکشنبه مورخ 1400/03/30 در محل سالن اجتماعات ساختمان اداری شماره 2 بانک کارآفرین واقع در تهران خیابان نلسون ماندلا خیابان کاج آبادی شماره 75 برگزار می گردد ، نمایندگان سهامداران حقوقی با ارائه اصل معرفی نامه معتبر به همراه کارت ملی نماینده و سهامداران حقیقی یا نمایندگان قانونی ایشان با ارائه کارت ملی و حسب مورد مدارک مثبته سمت نمایندگی حضور به هم رسانند.

با عنایت به ابلاغیه شماره 104/31 مورخ 1398/12/20 ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و ابلاغیه شماره 050/440/ب/98 مورخ 1398/12/26 سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر برگزاری مجامع عمومی شرکت ها صرفاً با حضور 15 سهامدار حقیقی و حقوقی و در راستای رعایت بهداشت و حفظ سلامت سهامداران محترم و با توجه به محدودیت های تعیین شده برای برگزاری مجمع، امکان مشاهده آنلاین و حضور مجازی در جلسه از طریق پیوند زیر امکان پذیر است.

http://Roka-co.com/karafarinleasing

دستور جلسه :

 • 1- استماع گزارش هیئت مدیره ، حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت براي سال مالي منتهي به 1399/12/30
 • 2- بررسي و تصويب ترازنامه و صورتحساب سود وزیان سال مالی منتهی به 1399/12/30
 • 3- اتخاذ تصمیم در خصوص تقسیم سود.
 • 4- انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و علی البدل برای سال مالی منتهی به 1400/12/29 و تعیین حق الزحمه ایشان.
 • 5- انتخاب اعضای هیات مدیره.
 • 6- انتخاب روزنامه كثيرالانتشار جهت درج آگهي هاي شركت.
 • 7- تعیین پاداش هیات مدیره.
 • 8- تعیین حق حضور اعضای غیرموظف هیات مدیره و کمیته های تخصصی.
 • 9- ساير مواردي كه در صلاحيت مجمع عمومي عادي باشد.

هيئت مديره شركت لیزینگ کارآفرین (سهامی عام)

دانلود تصویر آگهی

با موافقت هیئت پذیرش بورس، لیزینگ کارآفرین هم بورسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت لیزینگ کارآفرین، معاون ناشران و اعضای شرکت بورس با اعلام مطلب فوق گفت: لیزینگ کارآفرین به همراه ۷ شرکت دیگر پس از بررسی‌های لازم و مطالعات دقیق مجوز ورود به بازار بورس کشور را دریافت کردند.

مجید نوروزی همچنین افزود: با توجه به اینکه لیزینگ کارآفرین شرایط لازم مالی وحسابرسی را داشته و مجوزش صادر شده؛ به زودی نماد این شرکت در بازار بورس درج خواهد شد.

بنا‌ به این گزارش، شرکت لیزینگ کارآفرین پس از اخذ گواهی‌نامه‌های ایزو ISO 9001 (مدیریت کیفیت)،ISO 10002 (رضایت مشتریان)، ISO 31000 (مدیریت ریسک) و ISO 10014 (راهبرد منابع مالی و اقتصادی) از مؤسسه QS سوئیس و همچنین اخذ نشان لیزینگ برتر کشور، اخذ نشان ملی رتبه نخست تعهد و وفاداری به مشتریان و همچنین دریافت لوح تقدیر استاندارد و جایزه بین‌المللی بالاترین سطح دانش و تخصص در خدمات لیزینگ از سوی اتحادیه اروپا و پذیرش در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران از بزرگترین و مهم‌ترین موفقیت‌هایی است که طی دو سال گذشته بدست آورده است.

اقدامات ویژه ضد کرونایی پرسنل شرکت لیزینگ کارآفرین

شرکت لیزینگ کارآفرین با اجرای صحیح اقدامات لازم و پروتکل‌های بهداشتی در زمینه جلوگیری از شیوع ویروس covid-19 به صورت کامل به تعهدات خود نسبت به مشتریان و کارکنان پاسخگو است.

به گزارش روابط عمومی شرکت لیزینگ کارآفرین، این شرکت با اجرای صحیح اقدامات لازم و پروتکل‌های بهداشتی در زمینه جلوگیری از شیوع ویروس covid-19 به صورت کامل به تعهدات خود نسبت به مشتریان و کارکنان پاسخگو است. دراین راستا، نخستین اقدام درون سازمانی این شرکت انجام تست‌های دوره‌ای تشخیص کرونا از تمامی کارکنان توسط مراکز مجاز از طرف وزارت بهداشت و درمان بوده است. ضدعفونی و گندزدایی روزانه محیط کاری از جمله مبادی ورودی، آسانسور‌ها، راه پله‌ها، پارکینگ‌ها، تمامی دفاتر کار، سرویس‌های بهداشتی، و همچنین نصب مخازن محلول ضدعفونی در سطح شرکت جهت استفاده کارکنان از دیگر اقدامات درون سازمانی این شرکت می‌باشد. تب‌سنجی روزانه از تمامی مراجعه‌کنندگان و کارکنان در مبادی ورودی، نصب دستگاه کاور کفش، استفاده از ظروف یکبار مصرف، تأمین و توزیع روزانه ماسک و دستکش یکبار مصرف بهداشتی، دستمال آنتی باکتریال، ژل دست و محلول ضدعفونی کننده‌ی سطوح نیز در دستور کار این شرکت می‌باشد. همچنین در زمینه فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی، دستورالعمل‌های رعایت بهداشت فردی در تمام نقاط شرکت جهت ارتقای سطح آموزش کارکنان به صورت مستمر و روزانه نصب می‌شود.

برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه

صورت‌های مالی سال منتهی به 29 اسفند ماه 1398 به تصویب رسید.

جلسه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت لیزینگ کارآفرین در ساعت 11 صبح روز سه‌شنبه مورخ 1399/03/20 در محل شرکت و با حضور نمایندگان صاحبان سهام، بازرس قانونی و حسابرس، اعضای هیئت‌مدیره و مدیرعامل برگزار شد. در این جلسه صورت‌های مالی سال منتهی به 29 اسفند ماه 1398 و برنامه‌های آتی شرکت، پس از ارائه گزارش هیئت‌مدیره، بازرس قانونی و حسابرس به تصویب حاضرین رسید. شرکت لیزینگ کارآفرین توانست با دریافت گزارش مقبول از بازرس قانونی و حسابرس مستقل و همچنین دستیابی به نرخ رشد 88 درصدی سود خالص نسبت به سال 1397 با حفظ روند صعودی نتایج مالی، برگ زرینی در تاریخچه خود بر جای گذارد.